+90 (216) 471 0414

Çalışma Saatlerimiz: Ptesi-Cuma 08:30-18:30; Ctesi 08:30-13:00

HAKKIMIZDA

Kurucumuz Yusuf Ziya Oylum, 1981 yılından bu güne oto yedek parça piyasasından edindiği bilgi, birikim ve tecrübesinin verdiği güçten yola çıkarak,  1988 yılında OYSAN'ı kurmuş, yağ keçeleri (sızdırmazlık elemanları) konusunda yeni ve kalite öncüsü bünyesinde mevcut  markalar ile yurtiçinde ve yurtdışında  üretim, pazarlama ve dağıtım ağları vasıtasıyla, sektörün lokomotif firması olmuş, piyasada aktif bir rol almıştır.

Ürün yelpazemiz gerek distribütörlüklerimiz , gerekse bayiliklerimizle her talebe cevap verecek ölçüde olup ,stoklarımız çeşit zenginliği içermekle birlikte,  özellikle yağ keçelerinde   yurtiçinde  ve  yurtdışında  aranan bir marka kuruluş olmuştur.

Bu gelişimimiz Avrupalı üreticilerin dikkatini çekmiş ve bunun sonucunda  CORTECO yağ keçeleri, teker kitleri, krank keçeleri,krank kasnağı, direksiyon tamir takımları,sıvı conta, supap keçeleri,conta, motor contaları , süspansiyon takozları, kabin filtreleri, fren hortumları, ve endüstriyel keçeler , basınç keçeleri, direksiyon keçeleri, amortisör keçeleri, traktör ve iş makineleri ve ağır vasıta keçeleri  alanında 2004 yılından bu yana Türkiye distribütörü olmuş,Almanya  FREUDENBERG  Grup içerisinde  dünya ve Türkiye çapında en geniş  çeşitlilik ile  en yüksek ciro yapan kuruluş olmuştur.

F.S.S Fren Sistemleri Bayiliği, PRS  Profil Sanayi Ön Düzen (salıncak,rot başı, rotil, rot kolu, z rot ) Bayiliği,  GMB Gergi Kayışları  V Kayışları, Kanallı Kayışlar, Triger  Kayışları Bayiliği, Kale Fren Balataları  (Binek , orta ticari ve ağır vasıta balatası) Bayiliği yapan öncü   firmamız,   dünyadaki gelişmeleri de takip edip gözlemleyerek  markalaşmaya önem vermiş,  otomotiv sektöründe kalite ve uzman anlayışıyla CDF OIL SEALS (yağ keçeleri ve sızdırmazlık elemanları) markası ile otomotiv yağ keçeleri ve endüstriyel makine yağ keçeleri  üreterek vizyonunu genişletmiştir.

Misyonumuz ;  ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam edip, güvenilir, insan emeğine saygılı, suiistimale yer vermeyen , insanların keyif alacağı eksiksiz hizmet anlayışı ile müşterilerimize  sorunsuz  ve devamlılık arz eden bir alışveriş yaşatmaktır.

KALİTELİ ÜRÜN ,GÜÇLÜ STOK , DÜRÜST SATICILIK  VE DEVAMLILIK temel anlayışımızdır.

Vizyonumuz ; Türkiye genelinde uzman kadromuz, ekonomik seçenek,satış sonrası hizmet ile tam müşteri memnuniyeti, güvenilir, deneyimli uzun vadeli çözümler ve hepsinden önemlisi kaliteli hizmet düsturu Oysan Otomotiv’i bir marka haline dönüştürmüştür.

Oysan Otomotiv 1988 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümenin,  ve hep ileriye gitmenin haklı gururunu yaşıyor.

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek, kaliteli ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Şirketimiz günün gelişen ve değişen koşulları içinde, müşteri memnuniyeti de ön planda tutarak, hizmet ağını ve çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.